Katolická charismatická obnova
  

Hlavní menu:


Podmenu:


Napsali nám

30.07.2007, Tomáš Koudelka

Dík všem

Moc díky všem,kteří se aktivně podíleli na konferenci, bylo to úplně super i pro děti.za celou rodinu.

26.05.2007, Ján Gerka

Poďakovanie za zaslužnú činnosť.

Ako orthodoxný kresťan, mam radosť s Vašej činnosti pre blaho ľudstva. Veľká vďaka za sveteľko na ceste k Bohu.

13.04.2007, PAVEL TRACHTULEC

díky

Vaše stránky mě vždy povzbudí v dobách osobních duchovních krizovek.Tyto stránky jsou Božím dílem.

08.12.2006, Mirek

Pozdrav

Na tyto stranky se vzdy rad vracim a mnoho mi pomahaji v mem duchovnim zivote. A diky vsem lidickam za konference. Pan vam vsem zehnej.

04.12.2006, františek

Udiv a podakovanie

Slovami sa nedá vyjadriť to čo cítim pri čítaní článkov na Vašom webe. Niečo tak neskutočne silné.Cítiť,že je to riadené od Boha. Skvelé články, Prajem Vám veľa Božích milostí vo Vašej dalšej práci, nech Vám Boh žehná. františek

11.11.2006, Marek

Super

Vdaka za vyborne kvizy.

03.11.2006, Sebastian Dejmek

PAX!

Velmi pěkné stránky! Kéž Vám Pán žehná.

30.10.2006, marián

vďaka

Vďaka za Vašu činnosť a snahu, rad sem zavítam a posilním sa vo viere. Marián

15.10.2006, Blanka Chrostková

poděkování

Podnětné stránky, plné lásky, jakou každý z nás lidiček hledá a potřebuje. Jsou to "mluvící " stránky pro naslouchající. Děkujeme.Je nás více, kteří sledujeme TV Noe, kde se myšlenky z Vašich stránek prezentují. Požehnání pro Vás , kteří je tvoříte. Nechť Vás Duch svatý podněcuje. Těšíme se na další a nezapomeneme v každodenních modlitbách.

28.09.2006, KATKA VESELKOVÁ

psaní

moc mě zaujalo jak se Ježíš setkává s učedníky.mám Ježíše ráda a snažim se každý den modlit i když to nejde.ahoj katka

23.07.2006, Anička

Konference

Milý organizátoři letošní konference. Chci Vám moc poděkovat za průběh konference, za všechny přednášky, ale hlavně za všechny Vaše oběti a modlitby, které jste Bohu denně přinášeli, aby vše proběhlo k Jeho oslavě. Byla jsem velmi vděčná za dar úžasného společenství, které se na konferenci vytvořilo. Pán žehnej všem přednášejícím za jejich slova, která pohnula mým svědomím a také svědomím mnohých přítomných. Pán Vám žehnej ve Vaší práci. Díky. Anička

17.07.2006, Aleš

Pochvala

Ahoj, moc pěkné stránky, plné užitečných informací, moc se mi líbí.

10.05.2006, Alena Králová

Bohu díky

Tuto stránku vidím dnes poprvé a jsem jí úplně nadšená. Výborný nápad aneb vnuknutí... díky a Pán Bůh požehnej

18.04.2006, Alena

děkuji

Děkuji.

18.02.2006, Alenka

náhoda???

som rada, že som vás našla na nete dočítala som čo som ešte nevedela požehnané dni....Alenka

15.12.2005, Slavek

Prosba o modlitbu

Prosim o modlitbu za mou rodinu.Vracim se po 6ti mesicnim pracovnim pobytu z USA na vanoce domu k zene a 5ti detem. Zena chce deti prede mnou schovat u babicky abychom se nesetkali.Takove mi pripravila vanoce.Prosim o modlitbu. diky, Slavek

27.11.2005, Gabriel S. Macak

Ste perfektna stranka

Naozaj fantasticka stranka, dufam, ze aj na Slovensku vznikne niekedy podobna. Velke mnozstvo clankov od vynikajucich autorov. Boh Vam zehnaj!

26.11.2005, Honza

Pozdrav, přání a prosbička

Ahoj lidičky, prosim Vás o modlitbu za jednoho mého kamaráda, právě prodělal několik transplantací kostní dřeně a nějaké ho ještě čekají. Pak chci porosit o modlitbu za mě a mojí rodinu. Stránky máte pěkné. Díky Honza

14.08.2005, J.Novák

Pozdrav.

Díky za konferenci. Bůh byl oslaven. Možná, že si někdo přál, aby byl oslaven nějaký člověk. Ten se ale své slávy vzdal ve prospěch toho, komu náleží. Dík všem sloužícím slovem. Bůh vám nadále žehnej.

25.07.2005, Tomáš N.Koudelka

díky za konferenci

Díky všem organizátorům, všem přednášejícím, ale i všem těm,kteří vytvořili moc hezké společenství, z něhož mohu čerpat do "běžných dní.

12.07.2005, Michal Hnyk

Pochvala

Stránky navštěvuji pravidelně. Dnes mne velice zaujaly příspěvky k daru mluvení v jazycích a povídání o bioenergiích. Uvidíme se v Budějkách na KCHO.

08.07.2005, Josef Civín

poděkování a pozvání ke společné modlitbě k Duchu

Velmi Vám děkuji za tyto stránky, Jsou fantastické, nemohl jsem se od nich odtrhnout. Pokud byste se někdo chtěl připojit ke společenství modlitby k Duchu sv. a připojit svou osobní prosbu, nevštivte www.litanie.wz.cz. Jedná se sice "jen" o společenství laiků, kteří se na dálku společně modlí k Duchu sv. za prosby každého z nás, ale s úžasnými výsledky.

05.07.2005, Marie Magdalena

Díky

Děkuji vám.

17.05.2005, Pavla

Vřelé díky

Jsem velmi vděčná za tyto stránky. Jsou super! Obzvláště mě nadchly záznamy přednášek z loňské charismatické konference v Č.B.

17.05.2005, Pavla

Vřelé díky

Jsem velmi vděčná za tyto stránky. Jsou super! Obzvláště mě nadchly záznamy přednášek z loňské charismatické konference v Č.B. Přeju hodně sil a Pánovy pomoci pro zdolávání všeho těžkého!

26.04.2005, S.Zdislava

Vďaka a prosba

Vďaka za vašu službu. Je to super. Prosim o modlitbu za naše Gymnázium A.Merici v Trnave. Veľka vďaka. Nech vám všetkým Pán pomáha a sprevádza svojim požehnaním, pokojom a radosťou z Jeho prítomnosti.

07.02.2005, Mmm

vďaka

Ďakujem za modlitby za spoločenstvo. Boh koná. Haleluja a nech vás žehná za vašu službu a rozmnoží lásku vo vašich srdciach. :)

31.01.2005, Líba Tesařová

prosím o pomoc

Mám prosbu, neznáte náhodou někdo "hymnus" Duch Páně naplnil celý svět (nebo tak nějak) - nejlépe s notami? Existuje něco takového v češtině? Google mě odkázal na jeden z kvízů na stránkách CHO, ale je to tam vedené jen jako antifona. Díky za pomoc. Líba. Odpověď: Nevím, jaký nápěv máte na mysli. Jako antifona ke slavnosti Seslání Ducha svatého je použit citát z knihy Moudrosti (verš 1,7). Celý text zní: "Duch Páně naplňuje celý svět, všechno udržuje a obnovuje, promlouvá k národům všech jazyků. Aleluja." Pokud tu tento vzkaz bude číst nějaký hudebník či varhaník, rád poradí, jak se dostat k notovému zápisu této antifony.

28.01.2005, Dita

Pozdrav a dotaz

Objevila jsem vaše stránky a jsem moc ráda - díky za ně - hlavně za svědectví, slovo do života a možnost svěřit Bohu své prosby skrze vaši přímluvu. Pán vám žehnej! Dita

23.01.2005, Matěj Kastner

Moc pěkné

Opravdu nádherné stránky. Jsem nadšen :) Děkuju :)

27.11.2004, Zbyněk Novotný

KCHO

Rád bych začal příležitostně navštěvovat nějaké společenství.Bydlím u Blatné (okr.Strakonice) Děkuji.Také chci poděkovat za stránky KCHO všem organizátorům.

19.11.2004, Jana C.

Poděkování

Chcela by som Vám poďakovať za všetko, čo som mohla cez Vaše články prijať.  Pán Vás žehnaj!

11.10.2004, m,novotna

Podekovani za modlitbu

Chtěla bych podekovat za modlitbu.Pred nekolika mesici jsem prosila za mou dceru, aby nasla spolecenství a osvodila se od stachu ze zivota.Vnimam velkou zmenu a zrani v tomto smyslu v jejim zivote.o prazdninach skoro s brekem odjizdela na setkani mladeze,ale tam se stala takova zmena, ze na tom miste uz byla asi 3x,mladez zacala sama vyhledavat a zapojila se do vydavani casopisu.Dekuji za modlitby za ni.MN

05.10.2004, Marek Novotny

radost

Mam velku radost ze som sa dostal na vasu stranku a ze charizmaticke spolocenstva vzrastaju aj u vas. Zelam vela pozehnania a chuti makat v Panovej vinici. www.mareknovotny.szm.sk

02.09.2004, Viktor a Ela

Společenství

Mladí manželé hledají katolické společenství charismatické obnovy v Olomouci či okolí. Tel. 732/ 841 625

16.07.2004, tim

goodlife

Einfach Super! Da steckt sicherlich viel Arbeit drin. Besucht uns doch auch mal und hinterlaßt eueren Fingerabdruck. Grüsse aus dem hvl http://www.goodlife--plus.de

07.07.2004, Petr

info

Dobrý den prosím o informaci popř. odkaz kde mohu obědnávat kazety a cd (nahrávky z přednášek) z konference i staršího data. díky. Odpověď: Informace o starších nahrávkách naleznete zde.

14.06.2004, Jaromír Týle

Vděčnost

Děkuji Vám za tuto formu spojení s vírou a duchovní cestou. V dnešním světě nás technika silně materializuje a odvádí od pokorného a skromného života, ale co může být skvělejší než začít tam, kde Ďábel nejvíce útočí. Jsem Vám velmi vděčný, že tam kde jsem přítomen díky své práci mohu naleznout stánek (kapli) ztišení a spojení s Bohem. A o to více díky nepoužitelnosti mojí "kaple" (kostela). Prosím ať na Vás sestupuje Boží požehnání.

30.05.2004, Honza

Pochvala

Děkuji a chválím za bezvadně vypracovaný system přihlašování na ChKo

24.04.2004, Zdeno Vavro

Diky

Dekuji Vam za vase modlitby. Prosim, pamatujte ve svych modlitbach na nas, bohoslovce, kt. se pripravujeme ke knezstvi.

22.04.2004, Ivan

pochvala a este raz pochvala !

Ahojte, velmi vam dakujem za vasu web stranku.Vanie z nej pokoj a Duch Svaty.Dakujem za vase clanky, su mi povzbudenim. God bless you.

19.03.2004, Mária

Poďakovanie

Ďakujem Bohu a ďakujem všetkým, ktorí sa modlia modlitby príhovoru. Prednedávnom som prosila o príhovor za susedku, ktorej lekári zistili onkologické ochorenie. Operáciu aj správu o pozitívnej diagnóze prijala s mimoriadnym pokojom a vyrovnaním. Prosím aj naďalej o modlitby, ktoré bude potrebovať počas terapie. Ešte raz vďaka. Mária

17.03.2004, Vít Měkuta

Poděkování

Ahoj všichni co se podílíte na těchto stránkách, musím vám napsat, že jsou hodně vydařené, nestalo se mi, že bych na nich nenašel to co jsem zrovna potřeboval najít. Díky. Vítek

04.02.2004, Pavel Nevšímal

Dotaz

Dobrý den, mam zajem o vaší akci jump v Kostelním Vydří. Hledal jsem na vaších stránkách přihlášku a nenašel jsem ji. Pokud je na této akci ještě místo, mohli by jste mi poslat na moji adresu přihlášku? Děkuji za kladné vyřízení. Pavel Nevšímal, 20let, z Českých Budějovic, Větrná 54 37005 Stránky JUMPu naleznete na adrese jump.cho.cz.

10.12.2003, Sr.Marie-Anna,osu

biblické citáty

Drazí v Kristu, máte super stránky - opravdu MOc se mi líbí...Jen mám otázku, kvůli katechezím, hledám nějaký server, kde by bylo možné stáhnout nějaké biblické citáty...Nevíte o něčem takovém? Nechce se mi to vypisovat. Už několikrát - k různým příležitostem jsem hledala, ale bezvýsledně.Díky!M.A:) Odpovídáme: Nejlepší jsou v češtině stránky www.pastoace.cz, kde seženete spoustu materiálu.

08.12.2003, lukas veselovsky

vdaka

pekny portal. zaujala ma hlavne cast o sv. terezke ani nevieet ako ste mi pomohli. vdaka. lukas.

30.10.2003, VM

Pochvala

Díky za dobré stránky s odkazy na jiné křesť. stránky.

03.10.2003, Gabriela Beníčková

Díky!

Moc díky za Vaši skvělou práci! Jsem tu dnes poprvé a nemohu se odtrhnout. Bůh Vám i nadále žehnej! :-)

06.07.2003, František Drozd

Kontakty?

Zdravím Vás pěkně všechny. Dnes skončila CH konference v OV. Je to poprvé, co jsem se účastnil skoro celého programu. Děkuji všem, kteří se zasloužili o tuto akci. To co jsem prožil se tu nedá napsat, jednoduše se to do těch písmenek nějak nechce vejít. Aleluja!!! Pro redakci www.cho.cz : Díky rovněž za Vaši práci!  Jen jsem marně hledal kontakty na lidi, kteří zde publikují. Konkrétně bych uvítal kontakt na otce Kodeta. Jeho článek o rozlišování je DOST DOBRÝ ! Přesto mám na toto téma jeden dotaz a na konferenci jsem se k osobnímu rozhovoru jednoduše neodhodlal. Je li to možné a vhodné, prosím pěkně o e-mail. František DrozdOstrava

04.06.2003, Jarka Pěčonková

obnova

Vážení přátelé, jsem ráda, že KCHO stále existuje. Moc ráda jsem jezdila do Českých Budějovic. Nevím, jestli budu mít letos dostatek času (jak ze zaměstnání, tak moje dvouletá dceruška je pěkné kvítko), ale ráda bych přišla a pár přednášek si poslechla. Přeji, aby vám všem vše vyšlo a Duch svatý byl s vámi a nad vámi bděl ... Bůh s Vámi. Jarka P.

20.05.2003, Manželé Zachovi

Dotaz

Pamatujte prosím i na ty kteří nemají internet a přesto by se rádi dostali na charizmatickou konferenci v Ostravě Je možné touto cestou získat formulář přihlášky? Na jakou adresu ji lze poslat? Žádají mne o ni ti kteří internet nemají a přesto by se rádi přihlásili a nevědí kde, zde uvedené je v elektronické podobě. Odpověď: "Papírovou" přihlášku si je možné stáhnout z konference.cho.cz, krom toho by se měla objevit v příští Effatě.

11.05.2003, Marie

dotaz

Milí přátelé, jezdím na konference a moc se mi líbí hudební doprovod a písně v podání skupiny Hrozen. Vím, že vydali své vlastní CD,ale mě by zajímalo, jestli je možné sehnat nahrávku písní přímo z konference. Těch písní, které jsou obsaženy ve zpěvníku konference. Děkuji Marie

24.03.2003, Hana

vzkaz

Děkuji za pěkné stránky, za dobrou práci, ať Vám Bůh žehná!

08.03.2003, Karel

Poděkování

Jsem velice překvapen úrovní a obsahem této stránky, škoda, že jsem o ni nevěděl dříve, je zde mnoho podnětného, díky všem co se na těchto stánkách podílejí, ještě jednou díky moc.

05.03.2003, Ludmila Krivancová

Díky

Díky všem, kdo se podílejí na tvorbě těchto stránek. Ráda ses čas od času zavítám. Pán vám žehnej Lída

29.01.2003, Pavel Jancik

dekuji

Dekuji za povzbuzujici stranky! Chvala nasemu panu, Jezisi Kristu.

18.11.2002, Maria

pozdrav

Pochvaleny bud Jezis Kristus! Pozdravujem Vas z Bratislavy a vyprosujem vela milosti pre Vasu pracu. S uctou Maria


  
© 2001-2013 Katolická charismatická obnova. Použití textů je možné se svolením redakce. ISSN 1214-2638.
© Design, redakční systém: Webdesignum 2007 - 2018
Nejčastěji hledané výrazy: Charismatická obnova | Vnitřní uzdravení | Vojtěch Kodet | Tábor Jump
Katolická charismatická konference 2018