Katolická charismatická obnova
  

Hlavní menu:


Podmenu:


O těchto stránkách

Stránky charismatické obnovy byly spuštěny v létě 2000. Během prvních let jsme se snažili přinášet informace o pořádaných akcích, Katolické charismatické konferenci, společenstvích CHO a mnoho různých přednášek a článků o křesťanském životě.

V říjnu 2002 se nám podařilo zprovoznit dynamické stránky, které nám umožňují jednoduchým způsobem aktualizovat jejich obsah. Od téhož data byly také k dispozici samostatné stránky Effathy, časopisu pro charismatickou obnovu a evangelizaci a stránky Pavel věnované křesťanskému životu.

V říjnu 2007 jsme provedli novou rekonstrukci stránek s důrazem na zpřehlednění a rozovoj hlavních částí webu, tedy článků a pořádaných událostí. Upustili jsme od kvízů a samostatné weby Effatha a Pavel jsme integrovali pod jeden hlavní web www.cho.cz. Dále jsme zrušili službu pro mobilní zařízení pda.cho.cz, neboť nynější technologie webu umožňuje přímé zobrazení všech stránek i na mobilních zařízeních, jako jsou např. PDA či mobilní telefony, a to s minimálním objemem stažených dat.


  
© 2001-2013 Katolická charismatická obnova. Použití textů je možné se svolením redakce. ISSN 1214-2638.
© Design, redakční systém: Webdesignum 2007 - 2018
Nejčastěji hledané výrazy: Charismatická obnova | Vnitřní uzdravení | Vojtěch Kodet | Tábor Jump
Katolická charismatická konference 2018